Hakkımızda

Hukuk Büromuz;  Alışveriş Merkezi  ve Perakende sektörü ile Gayrimenkul , Ticaret , Aile ve Miras, Borçlar,İcra-İflas,Sözleşmeler ve İş Hukukunda  30 yıla yaklaşan  deneyimli kadrosu ile  halihazırda  hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Amacımız, öncelikle şahsınız ve şirketiniz üzerinde oluşturulacak hukuki koruma şemsiyesi ile ihtilaflar oluşmadan evvel,  sizlere  “koruyucu avukatlık ve önleyici hukuk hizmeti” verebilmektir.   

Koruyucu avukatlık müessesesi  her türlü sözleşmenin yapılmasında çok önemli bir işleve sahip olup, hukuki hata yapmanızı, sorun ve uyuşmazlıkların çıkmasını baştan önleyen bir uygulamadır.

Gerçek şudur ki, çoğu ticari konu sıkı bir şekilde kanunlarla düzenlenmiştir. Hele yabancı bir ülkede ticaret yapıyorsanız, koruyucu avukattan yararlanmanız  kaçınılmazdır.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu da, son yıllarda Ülke genelinde yaygınlaşan ve yepyeni bir sektör olarak karşımıza çıkan  Alışveriş Merkezleri Sektörüdür.

Perakende sektörünün olmazsa olmazı olan Alışveriş Merkezleri ;  hazır, matbu,fotokopi ile çoğaltılan Kira sözleşmeleri  ile karşımıza çıkmaktadırlar. Bunlar her zaman ihtiyacınızı karşılamaz,bazen de geçersiz hükümler taşıyabilirler. Bu nedenle bu gibi durumlarda bu konuda uzmanlaşmış bir  avukattan yardım alarak, birçok hukuki sorunu baştan fark edip önlem alabilirsiniz.

Bu doğrultuda Büromuz , Alışveriş Merkezlerinde  kiralama yapmak, yapılmış Kira sözleşmelerini revize etmek,Franchise almak ya da vermek  isteyen markalara Perakende ve Sözleşme danışmanlığı ile kiralama hizmeti vermektedir.

Büromuzun dava takip bölümünde verilmekte olan hizmetler ise “Çalışma Alanlarımız “ bölümünde detaylı olarak belirtilmiştir.

Tüm hizmetler bizzat Büromuz Ortakları ve İş Ortağı Hukuk Büromuz çalışanları deneyimli Avukatlar tarafından verilmektedir.